Page break Field (7.x-1.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (13 entries)

en: Previous
lt: Ankstesnis

en: Next
lt: Kitas

en: delete
lt: šalinti

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: This action cannot be undone.
lt: Šio veiksmo neįmanoma grąžinti.

en: edit
lt: redaguoti

en: Field
lt: Laukelis

en: Label
lt: Etiketė

en: Save settings
lt: Išsaugoti nustatymus

en: Edit instance settings.
lt: Redaguoti reikalavimų parametrus.

en: Delete instance.
lt: Ištrinti reikalavimą.

en: Saved %label configuration.
lt: Išsaugotos %label nuostatos.
