Page break Field (7.x-1.0-alpha1) - en to oc translation catalogue (13 entries)

en: Previous
oc: Precedent

en: Next
oc: Seguent

en: delete
oc: suprimir

en: Delete
oc: Suprimir

en: Cancel
oc: Anullar

en: This action cannot be undone.
oc: Aquesta accion es irreversibla.

en: edit
oc: modificar

en: Field
oc: Camp

en: Label
oc: Etiqueta

en: Save settings
oc: Enregistrar los paramètres

en: Edit instance settings.
oc: Editar los paramètres de l'instància.

en: Delete instance.
oc: Suprimís l'instància.

en: Saved %label configuration.
oc: S'es enregistrat la configuracion de %label.
