Page break Field (7.x-1.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (13 entries)

en: Previous
sk: Predchádzajúce

en: Next
sk: Ďalej

en: delete
sk: odstrániť

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: This action cannot be undone.
sk: Túto akciu nemožno vrátiť späť.

en: edit
sk: upraviť

en: Field
sk: Pole

en: Label
sk: Označenie

en: Save settings
sk: Uložiť nastavenia

en: Edit instance settings.
sk: Zmeniť nastavenia inštancie.

en: Delete instance.
sk: Odstrániť inštanciu.

en: Saved %label configuration.
sk: Konfigurácia %label uložená.
