Page break Field (7.x-1.0-alpha1) - en to sr translation catalogue (8 entries)

en: Next
sr: Следећи

en: delete
sr: избриши

en: Delete
sr: Избриши

en: Cancel
sr: Поништи

en: This action cannot be undone.
sr: Ова радња је неповратна.

en: edit
sr: измени

en: Label
sr: Ознака

en: Save settings
sr: Сачувај подешавања
