Page break Field (7.x-1.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (14 entries)

en: Previous
sv: Föregående

en: Next
sv: Nästa

en: delete
sv: radera

en: Delete
sv: Radera

en: Cancel
sv: Avbryt

en: This action cannot be undone.
sv: Denna åtgärd kan inte ångras.

en: edit
sv: redigera

en: Field
sv: Fält

en: Label
sv: Etikett

en: Save settings
sv: Spara inställningar

en: Edit instance settings.
sv: Inställningar för redigering av förekomst.

en: Delete instance.
sv: Radera förekomst.

en: Saved %label configuration.
sv: Sparade inställningar för %label.

en: Page break
sv: Sidbrytning
