Page break Field (7.x-1.0-alpha1) - en to th translation catalogue (10 entries)

en: Previous
th: ก่อนหน้า

en: Next
th: ถัดไป

en: delete
th: ลบ

en: Delete
th: ลบ

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: This action cannot be undone.
th: คำสั่งนี้เมื่อทำแล้วไม่สามารถย้อนได้

en: edit
th: แก้ไข

en: Field
th: ช่องรับข้อมูล

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: Save settings
th: บันทึกค่า
