Page Guide (7.x-1.0) - en to af translation catalogue (8 entries)

en: delete
af: verwyder

en: Content
af: Inhoud

en: This action cannot be undone.
af: Hierdie aksie kan nie ongedaan gemaak word nie.

en: Weight
af: Gewig

en: Name
af: Naam

en: edit
af: redigeer

en: Save
af: Stoor

en: Operation
af: Operasie
