Page Guide (7.x-1.0) - en to ast translation catalogue (7 entries)

en: delete
ast: desaniciar

en: Content
ast: Conteníu

en: Weight
ast: Pesu

en: Name
ast: Nome

en: edit
ast: editar

en: Save
ast: Guardar

en: Operation
ast: Operación
