Page Guide (7.x-1.0) - en to be translation catalogue (9 entries)

en: delete
be: выдаліць

en: Content
be: Змесціва

en: This action cannot be undone.
be: Гэтае дзеянне нельга будзе адмяніць.

en: Weight
be: Вага

en: Name
be: Імя

en: edit
be: рэдагаваць

en: Save
be: Захаваць

en: Operation
be: Аперацыя

en: About
be: Аб
