Page Guide (7.x-1.0) - en to bg translation catalogue (10 entries)

en: delete
bg: изтрий

en: Content
bg: Съдържание

en: This action cannot be undone.
bg: Тази операция не може да бъде отменена.

en: Weight
bg: Тегло

en: Name
bg: Име

en: edit
bg: редактирай

en: Save
bg: Запази

en: Url
bg: URL

en: here
bg: Тук

en: Operation
bg: Действие
