Page Guide (7.x-1.0) - en to bn translation catalogue (9 entries)

en: delete
bn: মুছে ফেল

en: Content
bn: কনটেন্ট

en: This action cannot be undone.
bn: এই কাজটি বাতিল করা যাবে না।

en: Weight
bn: ভর

en: Name
bn: নাম

en: edit
bn: সম্পাদন

en: Save
bn: সংরক্ষণ

en: Url
bn: ইউআরএল

en: About
bn: সম্পর্কে
