Page Guide (7.x-1.0) - en to bo translation catalogue (11 entries)

en: delete
bo: བསུབ

en: Content
bo: ནང་དོན

en: This action cannot be undone.
bo: བྱ་འགུལ་འདི་སླར་གསོ་བྱེད་མི་ཐུབ།

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: Name
bo: མིང

en: edit
bo: རྩོམ་སྒྲིག

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Url
bo: སྦྲེལ་ཐག

en: here
bo: འདིར།

en: Operation
bo: བཀོལ་སྤྱོད

en: About
bo: གསལ་བཤད
