Page Guide (7.x-1.0) - en to cs translation catalogue (10 entries)

en: delete
cs: smazat

en: Content
cs: Obsah

en: This action cannot be undone.
cs: Tuto akci nelze vrátit.

en: Weight
cs: Váha

en: Name
cs: Jméno

en: edit
cs: upravit

en: Save
cs: Uložit

en: here
cs: zde

en: Operation
cs: Operace

en: About
cs: Popis
