Page Guide (7.x-1.0) - en to cy translation catalogue (8 entries)

en: delete
cy: dileu

en: Content
cy: Cynnwys

en: This action cannot be undone.
cy: Ni ellir dad-wneud y weithred yma.

en: Weight
cy: Pwysau

en: Name
cy: Enw

en: edit
cy: golygu

en: Save
cy: Cadw

en: Operation
cy: Gweithrediad
