Page Guide (7.x-1.0) - en to da translation catalogue (12 entries)

en: delete
da: slet

en: Content
da: Indhold

en: This action cannot be undone.
da: Denne handling kan ikke fortrydes.

en: Weight
da: Vægt

en: Name
da: Navn

en: edit
da: redigér

en: Save
da: Gem

en: Url
da: URL

en: here
da: her

en: Operation
da: Handling

en: create
da: opret

en: About
da: Om
