Page Guide (7.x-1.0) - en to dz translation catalogue (7 entries)

en: delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Content
dz: ནང་དོན་

en: This action cannot be undone.
dz: འ་ནི་བྱ་བ་འདི་  མ་འབད་བར་བཞག་མི་བཏུབ།

en: Weight
dz: ལྗིད་ཚད།

en: Name
dz: མིང་།

en: edit
dz: ཞུན་དག

en: Url
dz: ཡུ་ཨར་ཨེལ།
