Page Guide (7.x-1.0) - en to el translation catalogue (11 entries)

en: delete
el: διαγραφή

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: This action cannot be undone.
el: Η ενέργεια αυτή δεν μπορεί να αναιρεθεί.

en: Weight
el: Βάρος

en: Name
el: Όνομα

en: edit
el: επεξεργασία

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Url
el: Διεύθυνση (URL)

en: here
el: εδώ

en: Operation
el: Λειτουργία

en: About
el: Περί
