Page Guide (7.x-1.0) - en to eo translation catalogue (9 entries)

en: delete
eo: forigu

en: Content
eo: Enhavo

en: This action cannot be undone.
eo: Tiu ago ne eblas malfari.

en: Weight
eo: Pezo

en: Name
eo: Nomo

en: edit
eo: redakti

en: Save
eo: Konservu

en: Url
eo: URL

en: Operation
eo: Operacio
