Page Guide (7.x-1.0) - en to et translation catalogue (10 entries)

en: delete
et: kustuta

en: Content
et: Sisu

en: This action cannot be undone.
et: Seda toimingut pole võimalik tagasi võtta.

en: Weight
et: Kaal

en: Name
et: Nimi

en: edit
et: muuda

en: Save
et: Salvesta

en: here
et: siin

en: Operation
et: Operatsioon

en: About
et: Programmist
