Page Guide (7.x-1.0) - en to eu translation catalogue (12 entries)

en: delete
eu: ezabatu

en: Content
eu: Edukia

en: This action cannot be undone.
eu: Ekintza hau ezin da desegin.

en: Weight
eu: Pisua

en: Name
eu: Izena

en: edit
eu: editatu

en: Save
eu: Gorde

en: Url
eu: URLa

en: here
eu: hemen

en: Operation
eu: Eragiketa

en: create
eu: sortu

en: About
eu: (r)i buruz
