Page Guide (7.x-1.0) - en to fi translation catalogue (11 entries)

en: delete
fi: poista

en: Content
fi: Sisältö

en: This action cannot be undone.
fi: Tätä toimintoa ei voi perua.

en: Weight
fi: Paino

en: Name
fi: Nimi

en: edit
fi: muokkaa

en: Save
fi: Tallenna

en: Url
fi: Osoite

en: here
fi: täällä

en: Operation
fi: Toimenpide

en: About
fi: Tietoja
