Page Guide (7.x-1.0) - en to fr translation catalogue (13 entries)

en: delete
fr: supprimer

en: Content
fr: Contenu

en: This action cannot be undone.
fr: Cette action est irréversible.

en: Weight
fr: Poids

en: Name
fr: Nom

en: edit
fr: modifier

en: Save
fr: Enregistrer

en: Url
fr: URL

en: here
fr: ici

en: Operation
fr: Opération

en: create
fr: créer

en: Selectors
fr: Sélecteurs

en: About
fr: À propos
