Page Guide (7.x-1.0) - en to gl translation catalogue (11 entries)

en: delete
gl: eliminar

en: Content
gl: Contido

en: This action cannot be undone.
gl: Esta acción non pode ser desfeita.

en: Weight
gl: Peso

en: Name
gl: Nome

en: edit
gl: editar

en: Save
gl: Gardar

en: here
gl: aquí

en: Operation
gl: Operación

en: create
gl: crear

en: About
gl: Información
