Page Guide (7.x-1.0) - en to gu translation catalogue (9 entries)

en: delete
gu: કાઢી નખો

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: This action cannot be undone.
gu: આ ક્રિયા પૂર્વવત્ કરી શકાતી નથી.

en: Weight
gu: તરલતા

en: Name
gu: નામ

en: edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Save
gu: સાચવો

en: Operation
gu: કાર્યો

en: About
gu: વિશે
