Page Guide (7.x-1.0) - en to hr translation catalogue (10 entries)

en: delete
hr: ukloni

en: Content
hr: Sadržaj

en: This action cannot be undone.
hr: Neopoziva radnja.

en: Weight
hr: Težina

en: Name
hr: Naziv

en: edit
hr: uredi

en: Save
hr: Spremi

en: here
hr: ovdje

en: Operation
hr: Operacija

en: About
hr: Opis
