Page Guide (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (13 entries)

en: delete
hu: törlés

en: Content
hu: Tartalom

en: This action cannot be undone.
hu: A művelet nem vonható vissza.

en: Weight
hu: Súly

en: Name
hu: Név

en: edit
hu: szerkesztés

en: Save
hu: Mentés

en: Url
hu: Webcím

en: here
hu: ide

en: Operation
hu: Művelet

en: create
hu: létrehozás

en: Selectors
hu: Kiválasztók

en: About
hu: Leírás
