Page Guide (7.x-1.0) - en to hy translation catalogue (7 entries)

en: delete
hy: հեռացնել

en: Content
hy: Պարունակություն

en: This action cannot be undone.
hy: Այս գործողությունը հնարավոր չի ետ շրջել

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Name
hy: Անուն

en: edit
hy: խմբագրել

en: Save
hy: Պահպանել
