Page Guide (7.x-1.0) - en to id translation catalogue (10 entries)

en: delete
id: hapus

en: Content
id: Konten

en: This action cannot be undone.
id: Tindakan ini tidak bisa dikembalikan.

en: Weight
id: Bobot

en: Name
id: Nama

en: Save
id: Simpan

en: here
id: di sini

en: Operation
id: Operasi

en: create
id: buat

en: About
id: Tentang
