Page Guide (7.x-1.0) - en to is translation catalogue (9 entries)

en: delete
is: eyða

en: Content
is: Innihald

en: This action cannot be undone.
is: Ekki er hægt að afturkalla þessa aðgerð.

en: Weight
is: Vægi

en: Name
is: Nafn

en: edit
is: breyta

en: Save
is: Vista

en: Url
is: Vefslóð

en: About
is: Um
