Page Guide (7.x-1.0) - en to it translation catalogue (10 entries)

en: delete
it: elimina

en: Content
it: Contenuto

en: This action cannot be undone.
it: L'operazione non è reversibile.

en: Weight
it: Peso

en: Name
it: Nome

en: edit
it: modifica

en: Save
it: Salva

en: here
it: qui

en: Operation
it: Operazione

en: About
it: Informazioni
