Page Guide (7.x-1.0) - en to ja translation catalogue (11 entries)

en: delete
ja: 削除

en: Content
ja: コンテンツ

en: This action cannot be undone.
ja: この処理は取り消しできません。

en: Weight
ja: ウェイト

en: Name
ja: 名前

en: edit
ja: 編集

en: Save
ja: 保存

en: Url
ja: URL

en: here
ja: こちら

en: Operation
ja: 操作

en: About
ja: アバウト
