Page Guide (7.x-1.0) - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: delete
ka: წაშლა

en: Content
ka: კონტენტი

en: Weight
ka: წონა

en: Name
ka: სახელი

en: edit
ka: რედაქტირება

en: Url
ka: ბმული
