Page Guide (7.x-1.0) - en to km translation catalogue (9 entries)

en: delete
km: លុប

en: Content
km: មាតិកា

en: This action cannot be undone.
km: សកម្ម​ភាព​នេះ​មិន​អាច​ត្រូវ​បាន​មិន​ធ្វើ​វិញ​បានទេ ។

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: edit
km: កែសម្រួល

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Operation
km: ប្រតិបត្តិការ

en: About
km: អំពី
