Page Guide (7.x-1.0) - en to kn translation catalogue (9 entries)

en: delete
kn: ಡಿಲೀಟ್ ಮಾಡಿ

en: Content
kn: ಒಳಅಂಶ

en: This action cannot be undone.
kn: ಈ ಕ್ರಿಯೆ ಶಾಶ್ವತ

en: Weight
kn: ತೂಕ

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: edit
kn: ಸಂಪಾದಿಸು

en: Save
kn: ಉಳಿಸಿ

en: Operation
kn: ಕಾರ್ಯಾಚರಣೆ

en: About
kn: ಕುರಿತು
