Page Guide (7.x-1.0) - en to ku translation catalogue (10 entries)

en: delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: This action cannot be undone.
ku: ئەم کارە یەکجارییە و پەشیمانبوونەوەی تێدا نییە.

en: Weight
ku: سەنگ

en: Name
ku: ناو

en: edit
ku: ده‌ستکاریکردن

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Url
ku: به‌سته‌ر

en: Operation
ku: کردار

en: About
ku: دەربارە
