Page Guide (7.x-1.0) - en to ky translation catalogue (6 entries)

en: delete
ky: өчүр

en: Content
ky: Мазмун

en: This action cannot be undone.
ky: Бул аракет кайтарылбас

en: Weight
ky: Салмагы

en: edit
ky: түзөт

en: Save
ky: Сактоо
