Page Guide (7.x-1.0) - en to lv translation catalogue (10 entries)

en: delete
lv: dzēst

en: Content
lv: Saturs

en: This action cannot be undone.
lv: Šo darbību nevarēs atcelt.

en: Weight
lv: Svars

en: Name
lv: Nosaukums

en: edit
lv: labot

en: Save
lv: Saglabāt

en: here
lv: šeit

en: Operation
lv: Operācija

en: About
lv: Par
