Page Guide (7.x-1.0) - en to mn translation catalogue (8 entries)

en: delete
mn: устгах

en: Content
mn: Агуулга

en: This action cannot be undone.
mn: Энэ үйлдэлийг буцаах боломжгүй

en: Weight
mn: Жин

en: Name
mn: Нэр

en: edit
mn: засварлах

en: Save
mn: Хадгалах

en: Url
mn: Хаяг
