Page Guide (7.x-1.0) - en to mr translation catalogue (8 entries)

en: delete
mr: मिटवा

en: Content
mr: साहित्य

en: This action cannot be undone.
mr: ही कृती परत घेता येणार नाही.

en: Weight
mr: मुल्य

en: Name
mr: नाव

en: edit
mr: संपादन

en: Save
mr: संरक्षीत

en: here
mr: येथे
