Page Guide (7.x-1.0) - en to my translation catalogue (8 entries)

en: delete
my: ဖျက်ရန်

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Weight
my: အစဉ်

en: Name
my: အမည်

en: edit
my: ပြင်ရန်

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: Operation
my: ပြုလုပ်ဆောင်ရွက်ခြင်း

en: About
my: အကြောင်း
