Page Guide (7.x-1.0) - en to nl translation catalogue (12 entries)

en: delete
nl: verwijderen

en: Content
nl: Inhoud

en: This action cannot be undone.
nl: Deze actie kan niet ongedaan worden gemaakt.

en: Weight
nl: Gewicht

en: Name
nl: Naam

en: edit
nl: bewerken

en: Save
nl: Opslaan

en: Url
nl: URL

en: here
nl: hier

en: Operation
nl: Bewerking

en: create
nl: aanmaken

en: About
nl: Over
