Page Guide (7.x-1.0) - en to nn translation catalogue (8 entries)

en: delete
nn: slett

en: Content
nn: Innhald

en: This action cannot be undone.
nn: Denne handlinga kan ikkje gjerast om.

en: Weight
nn: Vekt

en: Name
nn: Namn

en: edit
nn: endre

en: Save
nn: Lagre

en: here
nn: her
