Page Guide (7.x-1.0) - en to os translation catalogue (6 entries)

en: delete
os: схаф

en: Content
os: Мидис

en: This action cannot be undone.
os: Ацы архайдæн аивæн нæй.

en: Weight
os: Уæз

en: Name
os: Ном

en: Save
os: Ныффысс
