Page Guide (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (12 entries)

en: delete
pl: usuń

en: Content
pl: Zawartość

en: This action cannot be undone.
pl: Operacja jest nieodwracalna.

en: Weight
pl: Waga

en: Name
pl: Nazwa

en: edit
pl: edytuj

en: Save
pl: Zapisz

en: Url
pl: URL

en: here
pl: tutaj

en: Operation
pl: Czynność

en: create
pl: utwórz

en: About
pl: O stronie
