Page Guide (7.x-1.0) - en to ro translation catalogue (12 entries)

en: delete
ro: șterge

en: Content
ro: Conținut

en: This action cannot be undone.
ro: Această acţiune nu are cale de întoarcere.

en: Weight
ro: Greutate

en: Name
ro: Nume

en: edit
ro: modifică

en: Save
ro: Salvare

en: Url
ro: URL

en: here
ro: aici

en: Operation
ro: Operație

en: create
ro: creare

en: About
ro: Despre
