Page Guide (7.x-1.0) - en to se translation catalogue (7 entries)

en: delete
se: sihko

en: Content
se: Sisdoallu

en: This action cannot be undone.
se: Dán it sáhte gáhtat

en: Name
se: Namma

en: edit
se: rievdda

en: Save
se: Vurke

en: About
se: Birra
