Page Guide (7.x-1.0) - en to sk translation catalogue (11 entries)

en: delete
sk: odstrániť

en: Content
sk: Obsah

en: This action cannot be undone.
sk: Túto akciu nemožno vrátiť späť.

en: Weight
sk: Váha

en: Name
sk: Názov

en: edit
sk: upraviť

en: Save
sk: Uložiť

en: here
sk: tu

en: Operation
sk: Operácia

en: create
sk: vytvoriť

en: About
sk: Informácie o
