Page Guide (7.x-1.0) - en to sl translation catalogue (8 entries)

en: delete
sl: izbriši

en: Content
sl: Vsebine

en: This action cannot be undone.
sl: Tega dejanja ni mogoče razveljaviti.

en: Weight
sl: Teža

en: Name
sl: Ime

en: edit
sl: uredi

en: Save
sl: Shrani

en: About
sl: O modulu
