Page Guide (7.x-1.0) - en to sq translation catalogue (10 entries)

en: delete
sq: fshij

en: Content
sq: Përmbajtja

en: This action cannot be undone.
sq: Ky veprim nuk mund të anullohet.

en: Weight
sq: Pesha

en: Name
sq: Emri

en: edit
sq: ndrysho

en: Save
sq: Ruaj

en: Url
sq: Adresa Url

en: Operation
sq: Veprimi

en: About
sq: Informacione
