Page Guide (7.x-1.0) - en to sr translation catalogue (7 entries)

en: delete
sr: избриши

en: Content
sr: Садржај

en: This action cannot be undone.
sr: Ова радња је неповратна.

en: Weight
sr: Тежина

en: Name
sr: Име

en: edit
sr: измени

en: Save
sr: Сачувај
